Asansör Servisi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Asansör Servisi seçerken nelere dikkat edilmeli

Asansör servislerinin çoğu sizlere kaliteli hizmet verdiğini iddia edecektir. Ancak sektörde birçok yetkisiz servis bulunduğu için vaat edilenlere inanmanız doğru olmayacaktır. Dolayısıyla asansör servisi seçerken dikkat etmeniz ve göz önünde bulundurmanız gereken kriterleriniz olmalı.
Kaliteli hizmet almak istiyorsanız her ayrıntıyı önemsemelisiniz.

Sektörel deneyimimiz ve profesyonel bakış açımızla sizlere önerebileceğimiz asansör servisi seçerken dikkat etmeniz gerekenler:

  •  Yetkili Servis Olmasına Dikkat Edin

Asansör servisi olarak kendini tanıtan firmalardan yetkili servis olduklarına dair belge talep edin. Yetkili servis olmayanlara asansörlerini’zi emanet etmemeye özen gösterin. Sisteminize, uzun ve kısa vadede zarar veren, güvencesiz iş yapan ve amatör olan firmalardan uzak durmaya dikkat edin.

  • İletişim Kurabildiğiniz Bir Servis Seçin

Günlük hayatta sürekli kullandığınız asansörlerinizin arızalarının en kısa sürede çözülmesini istemeniz çok normal. Bu nedenle her zaman  arayabileceğiniz, haberleşebileceğiniz, soru sorabileceğiniz bir yetkili firma ile çalışmalısınız.

  • Geniş Araç Filosu Olanları Seçin

Teknik açıdan kaynakları kısıtlı olan asansör servisi ile çalışmayın. Geniş araç filosu ve yedek parça deposu olan firmalar size anında ulaşacaktır. Hızlı servis almak istiyorsanız kaynaklarını akıllıca kullanan, araçları ile en kısa sürede adresinize gelebilecek olan servisleri tercih edin.