Metis Asansör, tecrübesiyle mühendislik yaklaşımı sunuyor.

Her alanda vermiş olduğu taahhütleri eksiksiz yerine getiren kalite standartlarını daima yüksek tutan her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden Metis Lift Asansör müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmet verebilmek, öncelikli hedefin müşteri memnuniyeti olduğunu prensip edinen kuruluşumuz müşterilerine kesintisiz ve kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Kalite politikası olarak; müşteri ihtiyaç ve beklentileri esas olarak uluslararası kalite ve normlara uygun mal ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmek, kaynaklarımızı etkin ve en verimli şekilde kullanmaktır. Metis Lift Asansör prensip olarak kaliteden ve emniyetten kesinlikle ödün vermemeyi ilke edinmiştir.

Asansör Bakım Asansör Montaj ve Revizyon Konusunda İstikrarlı Kalıcı Çözümler Üretmeyi Hedef Edinen Metis Lift Asansör Müşteri isteklerine her zaman cevap verebilmek için kendini alanında geliştirmeye devam etmektedir.

Metis Asansör - Kurumsal - Bakım, Revizyon Hizmeti
Metis Asansör - Toplantı - Lift, Asansör Bakımı

Kaliteli ve güvenli ulaşım herkesin hakkıdır

Sektörde edindiğimiz teknik bilgi ve tecrübelerimizi kamu yararı doğrultusunda günümüzde yükselen binalar ve yasal düzenlemeler ile hayatımızda yeri giderek artan asansörlerin güvenli ve konforlu bir şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla iş, emek ve hizmet üretmek “Kaliteli ve güvenli ulaşım herkesin hakkıdır” düşüncesi ile çıktığımız bu yolda, hizmetlerimizden yararlanan herkese kaliteyi en hızlı ve güvenli şekilde sunmaktayız.

Misyon: Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı- verimli şirket yaratmak

Vizyon: Dünya çapında sadece asansör şirketleri arasında değil tüm şirketler arasında hizmet ve servis mükemmelliği konusunda piyasanın herkesçe kabul edilen lideri olmayı hedefliyoruz.

Fotoğraf Galerisi

Sunduğumuz hizmetten gurur duyuyoruz ve taşıdığımız her ürünün yanında duruyoruz. Asansör öncesi ve sonra bakım, montaj işlemlerimizin olduğu görsellerden bazı kareleri sizlere sunarız