Hakkımızda

hakkimizdahakkimizda

Çalışma ilkemizMetis Asansör, olarak sektördeki bilgi birikim ve tecrübemiz ile mevcut veya yeni binalardaki asansörlerin günün yönetmelik, standart ve ulusal mevzuatlara uygun şekilde montaj, bakım ve revizyon işlemlerini gerçekleştirmek üzere mühendislik yaklaşımı ile hizmet üretmekteyiz. Günümüz teknolojisi ve imar yönetmelikleri gerekliliği olarak şehrimiz ve ülkemizdeki yüksek bina sayısı ile asansörlü bina sayısı her geçen gün artmakta olup, asansörlerin güvenli bir şekilde kullanımı önem arz etmektedir.

Asansörlerin montaj, bakım ve revizyon işlemlerini gerçekleştirmek için ilgili standartlar ve yönetmelikler çerçevesinde mühendislik yaklaşımları ile kamu yararı ve güvenliği için yüksek müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile iş ve emek üretmeye devam etmekteyiz.

Visyon - MisyonumuzSektörde edindiğimiz teknik bilgi ve tecrübelerimizi kamu yararı doğrultusunda günümüzde yükselen binalar ve yasal düzenlemeler ile hayatımızda yeri giderek artan asansörlerin güvenli ve konforlu bir şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla iş, emek ve hizmet üretmek “Kaliteli ve güvenli ulaşım herkesin hakkıdır” düşüncesi ile çıktığımız bu yolda, hizmetlerimizden yararlanan herkese kaliteyi en hızlı ve güvenli şekilde sunmaktayız. Güven ve memnuniyetten kesinlikle taviz vermeden iş ve emek üretmek ana ilkemiz olup “Bilgi paylaştıkça çoğalır” anlayışımızla asansörler hakkındaki bilgi ve tecrübemizi kamu yararı doğrultusunda kullanmak, sürekli ve herkes tarafından ulaşılabilir olmak yerli üretime katkı sunarak sektörümüzün gelişmesine emek vermektir.

Misyon: Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı- verimli şirket yaratmak Vizyonumuz: Dünya çapında sadece asansör şirketleri arasında değil tüm şirketler arasında hizmet ve servis mükemmelliği konusunda piyasanın herkesçe kabul edilen lideri olmayı hedefliyoruz.


0(541) 925 44 59

info@metislift.com